Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Almancı Mı Türk Mü Yoksa Almanyalı Mı?
Almancı Mı Türk Mü Yoksa Almanyalı Mı?

O bir manyak mı yoksa hasta bir aşık mı?

Bittikten haftalar sonra yazmamı söyledim ve yazacağım şey okula gitme ve öğretme süreı. O da bazen okula gidiyordu. Hoca ile görürsen şaşırma diyorum, biraz profesyonel ol, kendimizi gereksiz durumlarda ve sohbetlerde bulamayız. Söyleyemem çünkü artık bloke durumdayım.

Bak, ne yaparsan yap, o vakit okul açıldığında ben gelirim ve orada görebilirsin. çay ve kahve içeriz.

Hepimiz onların bir şey olduğunu düşünüyor yahut yanıyorum, anlamıyorum.

Akıl hastalığı ne olursa olsun, yine bulaşıcı olmak istiyor.
Bir ilişki bittiğinde, iyi mi uzak duracağını asla bilemezsin.
İyi yapmıyorsun veya bazen mastürbasyon yapıyorsun ve sonrasında rüyalarımda iyisin şeklinde.
Demek istediğim, eski sevgilin seni engellemiş olsaydı; Senin selamlarını yada kötü yeteneklerini görmek istemiyor, o.

Bakın örneğin yukarıdaki soru sorulduğunda ulaşamıyoruz dedi.
Hala ulaşmak istiyor. Niçin benim kör amcığımı itiyormuş gibi itiyorsun?
Sonlandığini söylemiş olduğinde sonlanır, siktir git. Bu kadar sıradan.

Adama merak ederler, ne yapmış oldun ve önledin? Hiç kimse kimseyi sebepsiz yere engellemiyor, özellikle niçin birisi bir şeyler paylaşsın ve senin sevgili dediğin birini yapsın? Bu durumda ne olursa olsun bir sorun var dedim.

Not: Zihinsel olarak sağlıklı bir kişiyle bu sorunu yaşıyorsanız, başınızın sağlıklı olması şartıyla en yakın sağlık müesseseuna gidin.

Bunu yaşamımda asla bir defa yapmadım, asla yapmayacağım.

Önemsediğinizde, iyi veya kötü zamanlar beraber gider. Birlikte üzgündünüz ve birlikte güldünüz. Ziyanınızı düşünen ve iyiliğinizi istemeyen bu kadar çok insan varken niçin aynı statüyü koruyorsunuz?

Insanları kaybetmek kolaydır. Acıyla karşılaşmayacaksın ...

Eski sevgilisi yerine engellemek zorunda duracak. çünkü eski kız arkadaş "hmm, bu kız beni engelledi, böylece artık benimle gitmek istemiyor." dedi. "Bekle, bunu oda dostumın telefonundan saat 2'de arayacağım." demek yerine. Dedim. O kadar sınırsız ve saygısız.

Sizin süreınızda bir insanla bir ilişkiniz oldu, onun hayatında sonsuza kadar kalmaya, dostlarına ulaşmaya hakkınız yok. Bu kadar yapışkan olmayın ve daha fazlasını öğrenin.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi