Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chrom'un Son Bombası!..
Chrom'un Son Bombası!..

Okuduktan ve vefat ettikten sonrasında şok olduğum haberi.

AKP iktidarı altında ölen kimseyi Kadir Topbaş kadar şöhret / şöhret hatırlamıyorum. Demek istediğim, bu adamlar o kadar uzun zamandır buralarda ki, sanki hiç ölmeyecekler.

ölümü, akrabalarına ve arkadaşlarına ölüme ne kadar yakın olduğunu hatırlattı.

Unutma, bu dünyadan bir defa geçeceksin, fakat ne tür bir yaşam hayata bağlı ve arkanızda ne tür bir insanla binlerce, milyon defa konuşuyorlar.

(bkz: erkek kardeşim damat olur ve bana da gelir)

edit: susers bunun bir burhan kuzusu olduğu mevzusunda uyardı.

Düzenleme: kemal unakıtan'dan yeni suser uyarması.

İstanbul'un tüm zenginliğini cemaatlere getirdi, fetö ile ortaklaşa iş yaptı, bu dünya ona bırakılmadı. Hakkımı helal etmiyorum. ümit ederim ölür; yıllar geçtikçe, tüm maddi ve tinsel çıkarları için yiyecek yiyenlere her şeyin bir sonu bulunduğunu hatırlatır ve bir inançla gelirler.

Başkasının oğlunu gömdü ve başına bir işaret koydu (hainler mezarlığına bakın).
Aynı kabahattan yargılanan ve beraat eden damadını kurtarmak için tüm gücünü kullanan oydu.

Düzenleme: ilginç bir nokta var, çünkü akp'nin sırları var ve kalıtım değiştiğinde ortaya çıkıyor ve kırılıyor, örnek yüksek, korona yüzünden mi ölüyorlar?

İstanbul'a ihanet edenlerden biri de bir başka ölüm haberi ve aslında "haber değeri" yok.

Gerçek haber, eylemlerinin hesabını veremeden ölmesidir.

Birçok insan arkasından iyi konuşmayacaktır.

Keşke "hatırlanmak istediğin şekilde yaşa" felsefesini benimsemiş olsaydı.

Ölümünden sonra bir kişi bile güzel bir şey yazmadı.
Bu, insanın geride bıraktığı en acı verici şey olmalı.
Şöhret, şöhret, kibir, eşekler, mülk, para ... Bakalım mülkünüzün reklamını yapacak mı?

Çok merhamet okuyamayacağım. Yıllardır ibb'de kiracı olun, cumhuriyete karşı etkinlik gösteren vakıflara / topluluklara mali destek verin, hatta bütçenizi çevrenizin ihtişamı için kullanın, damadınızı yargıdan kurtarın vs. Sevgili. "Ölmek üzere olan kör, badem gözler" diye bir şey yoktur.
Edit: bu arada kendisi ve kayyum ekrem imamoğlu yardımıyla belediyeden ayrıldılar. İmamoğlu arayışıyla boğuşurken Akp halkı ve troller yolu kapatmaya devam ediyor.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi