Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hakkımızda
Alper İZGÜDEN, Kimdir?

Akdeniz'in gül şehri olan Isparta'da 91 yılında mart ayında doğdum. Ucu ucuna balık burcu olmayı başarmışım. Gerçi burçlara da inanma ama neyse...
İlköğretimimin ilk 3 yılını Isparta'nın sakin ve şirin olan Senirkent ilçesinde, 5 yılını ise Isparta merkezinde tamamladım. Ortaokul eğitimimi ise, bana çok şey katan ve hayata hazırlandığım Gülkent Anadolu Lisesi'nde, üniversite eğitimimi ise Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde Hemşirelik bölümünde tamamladım. Şans işte, lisede hayalim olan Erasmus programı ile yurt dışına çıkma, yeni kültürleri tanıma ve arkadaş edinme hayalime kavuştum. 6 aylığına gitmiş olduğum değişim programına, keşke 1 yıl gitseydim demeden edemiyorum. Smile

Evli, 1 dünyalar tatlısı evlat sahibi babayım. Elbette, kutsal meslek olan Hemşirelik mesleğimi de  Acil Servis Sorumlu Hemşiresi olarak icra ediyorum. 
Neden Blog Yazarlığı?

Blog yazarlığı aslında benim için bir başlangıç olmaktan ziyade eskiye dönük bir özlemin eseridir. Üniversite yıllarımda web tasarımı ve kod dillerine olan merakım sebebiyle birçok web sitesi açmış, açılmasına katkı sağlamış, sohbet platformları tasarlamıştım. Kendime ait birçok forum kurdum, yönettim ve sattım. Ancak bunlar hep ticari işlerdi. İçimde hep, kendime ait olan, benim fikirlerimin yer aldığı, bizden olan yada sizden birisi olacak hissini verecek fikirlerin yer aldığı bir platform açma isteği vardı. Sonuçta bu hayalim de gerçek oldu.

Günümüzde çalışarak veya daha çok çalışarak para kazanmak ve kazandıklarınızla araba, ev almak neredeyse hayal olma noktasına geldi. Warren Buffet'in dediği gibi, 'Uyurken para kazanmanın bir yolunu bulamazsan, ölene kadar çalışırsın' sözüne karşılık uyurken de kazanç elde edebileceğiniz yöntemleri araştırmakta ve uygulamaktayım. 
Birçoğunu bizzat uyguladığım yada uygulayan insanları tanıdığım 40+ farklı yöntem ile internetten para kazanma yollarını açıklamaya çalıştım. 

Elbette, bunların başında blog yazarlığı gelmektedir.

İlgi Alanlarım Nelerdir? 

Küçük yaştan beri okumayı ve yazmayı seven birisiyim. Hatta, küçükken yazdığım ve hayallerimde canlandırdığım dünyamın eseri olan hikayem bile vardır. Yani, temelim sağlam. Smile

Lise yıllarında başlayan şiir yazma tutkum, Facebook üzerinde 6k takipçisi olan bir platforma da dönüştü. (Şimdilik 6k Wink ) Yakın zamanda bloguma şiir sayfası oluşturacak ve yeni şiirlerimden eklemeler de yapacağım. 
Herkes gibi film izlemek, yabancı dizi takip etmek gibi bir alışkanlığım da var. Bu alışkanlığı da üniversite yıllarında edindim. 

Orta boy bir akvaryumum var. İstanbul'da yaşadığım yıllarda muhteşem görüntülere sahne olan bitkili akvaryumum, Antalya'ya iş için gelmem sebebiyle, uzun yıllar denememe rağmen başarısız olmuştur. Serik ilçesinin suyu ile bir türlü anlaşamadık Smile 

Yapıcı eleştirilere her zaman açığım. Bloglarımda hatalı yada eksik bilgi olabilir, düzeltmekten de asla gocunmam. Fikirleriniz benim için çok önemlidir...

Küçük şeylerden bile mutlu olunabilirken üzülmeye değmeyecektir, lütfen kendinize bu zulmü yapmayın ve kendinize, varsa ailenize, mutlu, huzurlu ve neşeli hayat yaşatın/yaşayın...

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi