Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahlak Dersmi Mi Din Dersi Mi Önemlidir?
#1
Ahlak Dersmi Mi Din Dersi Mi Önemlidir?

Bu kıskanç adamların buraya ne attığına bakma. Her zamanki benzer biçimde oynuyorlar ve oynuyorlar. Mesut hakkında kimsenin şüphesi yok.
Mesut ligde oynadığı 2 maçta 70 küsur dakikada 2 asist yaptı;
Yazmadım çünkü amacı buydu
öteki yargıcı yapmadı.
(not: burada mağduriyetten söz edilmiyor - bu kafa için bir şikayet, ofsayt olup olmadığı belli değil ve sorun bu değil - Mesut'un olması gerekeni yaptığı zaten yayınlandı bitti ve hatta 70-80 dakika içinde. Canım)
Mesut Özil'in Alex performansına aldanmayın, kıskançlığın gazına girmeyin. Mutlu asistler, golcüler değil. Bu hep böyleydi.
Sola gelen ve sahada savaşan adamın coşkuını yaşayın. Ama bu asla Mesut Özil'den beklentiniz olmamalı.
Mutlu, toplam oyun zekamızı artıracak. Oyunu ilerletmeyi kolaylaştıracak. Önderlik edecek kaptan moral verecektir. Ve 8 aylık maç, 1 ay antrenman dışı. Bu elinden geldiğince geldi. Devam edecek, her geçen gün daha iyi olacak.
Hayır, top oynamaya gelmedi, kaybeden yok, balon yok, patlama yok, geçim kaynağı yok. Mesut şimdiden farkını göstermeye başladı, şuna bir bakın. Gaza gelme, bizler Fenerbahçe'yiz. O da mutlu. Rahat olun.

Bugün fatih altaylı'nın Twitter paylaşımını gördüm. İmam olarak mı geldi? Hindistan'daki camiyi niçin paylaştı? Aşağıda bu tür birçok yorum var. Arkadaşım bu adamın inancından hangi vücut? Sana hesabından ne paylaşacağını sorar mıydı? Geldiğinden bu yana kaç İslam düşmanının ortaya çıktığını açıkladı. Resmi olarak mutlu bir turnusmaydı. Hayır efendim, prim yapıyordu, etkileşim daralıyordu. Bu adamın 26 milyon takipçisi var, senin darphane kulübünden daha büyük bir adı olduğunu biliyor musun? Yani sizin verdiğiniz ezilmiş bir kanala ihtiyaç duymaz. Mesut, Müslüman dünyasında popüler bir isimdir. Seyircilerin çoğunluğu da Müslüman. Peki bu durumda sana ne olacak? Görmek istemiyorsan takip etme.

Açıklama: uzun süreden beri cuma mesajları veren ve bu paylaşımlarda farklı ülkelerdeki camileri kullanan Fenerbahçe'nin dünya yıldızı, Fatih Altaylı gibi İslami kullanıcıları güçlendirmesiyle ünlü.

O kıdemli futbolcu. Kariyeri ödüllerle dolu. Rust fark yaratır, rakip köşeye vurur. O bir destek oyuncusu, lider değil. Bayağı fakat kaliteli topaç.

Şu anda maç kondisyonunu geliştiriyor. Daha sonrasında oyuna girdiği maçlarda ona ayak uydurabilen oyuncular, sakat sahada değildi. Başka bir yaralanma olmadıkça, fenerin 4 maçı daha sorunlu olacaktır. Yorum yapmak için sonraki maçlara bakmak gerekiyor.

Hangi takımı destekledikleri önemli değil, tuhaf yorumlar yapan insanoğlu var. Yıldız oyuncu oyuna girerken, rakibinden tek tek çalmasını ister ve ardından savunmanın yerleşmesine izin vermek için kalenin boş olmasını beklerler. Sonrasında salya sürmesine ve başka bir sırık atmasına izin verin. Anladığım kadarıyla, gs li safra fb-gs maçında bu şekilde bir şey bekledi.

Perotti yaralanmasaydı, fenerde şöyle bir saldırı hattı olurdu:

gustavo irfan
mutluosayi perotti
grevcilerden biri

Pelcas, Perotti'nin yerini alacak ve takım kabaca bu takımla çıkacak. Mesut Özil'den bahsedelim o süre!

Top oynama niyeti olsaydı adresi Fenerbahçe mi olurdu?
Mesut 32 yaşlarında, normal şartlarda en iyi dönem. Her neyse, bu adamın ilk regl 30. Doğum gününü görmedi.

Süper lige gelen ve bir sonraki adresini MLS olarak belirleyen bir adam top oynamıyor.
Arsenal ve premier lig değil, ancak belirli nedenlerden dolayı Bundesliga değil. Bunlar lüzumlu mi?
Dizide a yada la liga'da oynayacak kişi zirveye ulaşmazsa ilk 5'de oynayan bir takıma gidecek.
Fenerbahçe hedefi küçültmek demek, yine parlamak isteyen adam bunu yapmıyor.

Fenerbahçeliyim!
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi