Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Euro Devüle Mi Oluyor?
Euro Devüle Mi Oluyor?

Umarım dua ile açmış olduğum video benim için olmaz. Samsun'da bu şekilde gençler, o tramvay hepimize haftada bir çarpıyor.

Geçen hafta vuruldum, tanrıdan daha yavaş kalkıp yürümeye devam edebiliriz.

Yaralı görüntüler.
En azından tramvayı kullananlar aklı başlangıcında.
Benim güzel ülkem ..
Düzenleme: samsun'da bayağı bir gün

Ayrılmanın suçu nedir? Tüm sorunlu bir araya geldi. Trafikte sinirlerinizi kontrol edebilecek helal ise sizinle tanışmak isterim. Insanoğlu inatla tramvayın dibinde toplandı. Lütfen gel, ateş et dediler. özellikle yayalar? Hareketsiz bir arabaya çarpmak gibi ...

Tramvay sadece bazı eski yollardan geçse de bu vakaların yaşandığı ülkemde tamamen açık ve tatlı yollarda giderse düşünmek istemediğim şey

Kırmızı renge ek olarak, inatla rayları geçmeye çalışıyorlar, sadece büyük işaretlerin üzerindeki renkli yazıtlar "dikkat trendir" diyor.

Yaya ve araç arızalarından çok trafik işareti ve uyarı sisteminin yanlış düzenlenmesinden kaynaklanan kazalardır. Örneğin, araç kavşağa varmadan sola dönen bir araç için bir uyarı işareti gösterilmelidir; dönüşten sonra değil.

Değişiklik yoğun alanlar gerektirir. Çok tehlikeli ortak geçişler var. Yeraltı ulaşım ulaşım enstrumanları. Operasyon organizasyonunun karını karşılamak arzu ettiğiniz şeyi ve ne meydana getirdiğinı iletin. İnsanlardan hayatlarını değiştirecek ve onları rahat ettirecek bu yatırımı yapmalarını umuyorum. Yıllar önce proje başladığında halka söz hakkı verilmedi. Hizmet vermek bir işse, hizmet ettiğiniz kişilerin isteklerini dinlemelisiniz. Aksi takdirde diktatör olur.

Ekleme: Aynı şekilde, yüksek hızlı tren, zemindeki araç ve yaya geçidi noktalarından geçer. Korkum daha fazla kazanın meydana gelebilmesidir.

Kazalar, noksan şehir planlamasına değer.

Şehrinize yeni bir sistem geldiğinde vatandaşların paniğe kapılmasına gerek yok. Bu dönüşü alırsam, travma nereden gelecek? "Sistem oturumu" diye bir şey olmamalıdır. Travmanın varlığı vatandaşların günlük yaşamını olumsuz etkilemelidir. Görünüşe göre birinin kuzeni bunu büyük bir soruna yaptı.

Travma için "Dur" uyarmaları küçük, yolun bir tarafı, kısaca yetersiz.

Karakola kimin gelip girdiği hakkında hiçbir fikrim yok.
Bul
Alıntı
|

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi