Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gmail Kapanıyor Mu?
Gmail Kapanıyor Mu?

Konumuza başladamadan önce söylemeliyim ki, Gmail kapanmıyor!

ELbette kapanmıyor!

Neden böyle bir başlık atma gereği duyduk derseniz, biraz ilginizi çekmek istedik. Bildiğiniz gibi internet çağı dediğimiz günümüzde sosyal paylaşım ağları oldukça popüler ve herkesin bir mail adresi var. Bunlardan birisi de şüphesiz ki gmail adresidir. Özellikle de android telefonunuz varsa gmail adresiniz olmadan telefonunuzu tam performansıyla kullanmanız mümkün olmamaktadır.

Peki, Google neden böyle birşey yapıyor, yani, ücretsiz olarak sunduğu gmail servisini kullanmamız için neden bizi zorluyor?

Bunu hiç düşündünüz mü?

Yoksa, bizler attığımız mailler yada okuduğumuz maillerle ilgili potansiyel müşteri miyiz?

Bilmenizi isterim ki, gönderilen ve alınan maillerin şifrelenmiş olarak gönderildiği iddia edilmektedir. Google gibi büyük bir şirketin böyle bir hata yapacağını düşünmüyorum. Yani, politika ihlali yaparak bizleri müşteri haline getireceğine pek ihtimal vermiyorum ancak Gmail kullanımına zorlaması ve ücretsiz olarak servis sunması altında yatan muhakkak birçok neden bulunmaktadır.

Neyse konuyu fazla uzatmayacağım, Türkiye'de komplo teorileri oldukça fazladır ve bir yenisini daha eklemek istemiyorum. Google'ın ücretsiz servis sağlayarak bizleri mutlu ettiğini düşünmek istiyorum Smile

Görüşmek üzere...

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi