Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kediler ve Köpekler Hakkında Daha Önce Duymadığınız Bilgiler
#1
Kitabın tam adı "İzmir'deki selde kedisini ve 35 bin kitabı kaybeden kitapçı" olacaktı.

İzmir'de meydana gelen sel felaketi, 21 bini nadir kitaplar sıralamasında yer edinen 35 bin eserin yer aldığı "ekslibris kitapçığını" salladı. Nazım Emre Koca 25 senedir şehirde çalışıyor. Sosyal medya dayanışmasıyla yeni bir sayfa açmaya çalışan eşin aslolan darbesi, 10 yaşındaki arkadaşı Mirnoş'u gene sular altında kaybetmesi oldu.

Detaylı video haberleri

Ne yazık ki Kot 1 diyebileceğimiz İnönü Caddesi'nde kitapçı olan eşi Nazım Emre selden çok etkilendi. 10 yaşındaki arkadaşı, kedisi Mirnoş da dükkanının tavanına su basınç uygulandığında tüm kitaplarının kullanılamaz hale gelmesi (+1 metre yüksekliğe kadar) sonucu öldü.

Yerine destek olmak isteyenler, aynı adrese, inönü caddesi 829 / c fahrettin altay, karabağlar-izmir (ex libris sahal) veya doğrudan ikinci el kitapçılar derneğine başvurarak kitap bağışlayabilir veya destekleyebilirler.

Rarebook dayanışma bağlantısı

edit: İzmir'de destek kitapları okumayı bırakamayanlar varsa bisikletimle onlara destek olmak isterim. Fahrettin altay numarası 5-7 km destekleyebilmektedir. (ortalama 20 kilo'a kadar)

Düzenleme 2: Kitapta hata bölgesi ve aracı konusunda yardım etmek isteyenleri destekleyebilecek bir yazar da var. Desteğe hazır.

Edit3: Urla tarafınca desteklenmek isteyen bir arkadaşımız bunu aracıyla başarabilecektir.
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi