Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türkçe Pop'un Yeni Kralı Isparta'da
#1
Türkçe Pop'un Yeni Kralı Isparta'da

Iyi öğretmen. Hataların olması doğaldır. Ağartılmış fatih safra, bu yıl ne hatalar. FakatDarı korkuyla çıldırmaz, zaman içinde sallarsa oyunculara sallar

Erol'a izin verilirse daha da iyi olacak.

Erol Hoca'ya tavsiyem yapıcı eleştirileri dinlemektir fakat çok değil.

Sakatlıklar yıl başından beri en eleştiri yer, hakemler aslına bakarsanız biliniyor.

Ama su lemos, cisse ve harundan vazgeç. Kişi bile bu ligde ikinci yarı hamle oyuncusu olur

Bu insanın hala yıpranmış olmadığını söyleyenler var. Bu inanılmaz. İstediğiniz taktik geçiş oyununu ve ekipı edinin. Ben de istiyorum ama bu kadroyla bu mümkün değil. Anlamak o denli da zor olmamalı.

Erol, bulutta sağlam durmayı, zirvede oynamayı ve hızlı neticelar almayı hedefliyor. çünkü takımın içinden geçebilecek bir peluş, lezzet ve sos var. Mesut artık burada. Thiam, enner ve samatta ile süratlica dışarı çıkabilirsiniz. Alex şeklinde kilidi açabilen adam azca önce geldi. Gelecekte top tutabilecek bir veda yok. Buna gore planlar yapar. Hoş görünmüyor, koskoca fb'nin böyle oynadığını söylüyorsunuz fakat gerçekler farklı.

Gustavo ve pelkas çıktı, kimse 11 yapamadı. Herkes futbolu biliyor ama körü körüne bakıyor. Veya inanmak istemiyor. Bu takım oynadığını söyleyemez. Ersun yanal da aynı hatayı yaptı, nihayetinde Pata'da sevimli goller atıyorduk. çünkü çalışanlamış olurı da yetenek açısından zayıftı.

Kısacası şampiyon olur olmaz. Sürem sonunda gideceğini bilmiyorum. Ancak artık gereksiz baskı yaratılıyor. 3 takım aynı puana sahiptir ve hiçbir şey kaybedilmez. Değerlendirmelerimizi yıl sonucunda yapmak daha iyi

Buraya tek bir sorunun uzun cevabıyla geldim. "Fenerbahçe hangi oyunu oynuyor?"

Sanırım bu soruyu ilk soran takım, hangi takım olursa olsun futbol izlemeyen fanatiklerdir. Örneklerle açıklayalım. Seri lideri kim? Ac milan. Peki Milan'ın yüzde kaçında top var? Averaj olarak% 47 civarında. Amaçları ne? Direkt rakibe karar verilmeden önce oynamak ve savunmacının hata yapmasını beklemek yerine, sonuca kabiliyet / fiziksel oylama ile ulaşmak. Buradaki anahtar kelime, Fenerbahçe, Milan ve hatta Atletico tov'a yakın oynayan ve la liga ve Atletico'yu yok eden şampiyonları duyuran "direkt" takımlar, şu anda 2 maçta maksimum gol atan ikinci takım çünkü siz takip etmiyorsunuz. 42 gol noksan, bu sene otobüs çeken eski bir simone yok. Suárez, formlarında Saul ve Felix ile ligi yönetiyor.

Erol Bulut ve Fenerbahçe rakiplerini bu şekilde alıyor, onları küçümsemiyor ve bu kadar çok sakat ve sakat insanla direk futbol oynamaya çalışıyor. Şimdiye kadar bazı eski oyuncular tarafınca kesintiye uğramasına rağmen bunu yaptı, ancak korkarım bu baskı ortamında dağılacaklar. Pelkas, thiam, bard, gustavo ve hatta mutlu isimler bu direkt oyun için uygundur. Maçın galibine karşı 3x direkt savunma (Sumudica Türkiye yararsızdır) ve aynı şekilde iki önlem de doğrudan aleyhine oynamak istemeyebilir.

Maçları dikkatlice izlerseniz Fenerbahçe'nin maçını idrak etmek için 10 dakika kafi olacaktır. Suarez, Saul, zlatan, kessie, leao, castillejo için elinizde, bir ihtimal beğenmiyorsunuz ama oturun ve Milan gösterimını izleyin. Fenerbahçe ve erol Bulut'u sevmiyorsan pioli'nin de istifa etmesini isteyeceksin fakat bu takım ligin lideri ve senelerdir sürünen ekipı bitirecek.

Bu kadar uzun süredir doğru şekilde büyüyen ve oynayan ekip, medya goygoları ve futbolun bilgisiz taraftarları nedeniyle dağılacak,% 100 eminim ki bu ekip topa haiz olma oyunu oynarsa, arka arkaya 5 oyun kazanmayacak ve drift yapacaktır. Daha büyük olanlar. Kaos. Umarım önce Fenerbahçe yandaşı aydınlanır ve canlanır.
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi